Analiza inwestycji w Luboniu na ul. Poznańskiej

Budynki przy ul. Poznańskiej 15-17 w Luboniu to znakomite połączenie dobrej lokalizacji, znakomitego projektu i przystępnej ceny. Nowoczesny i energooszczędny projekt architektoniczny zapewni przyszłym właścicielom nieruchomości komfortowe i oszczędne mieszkanie.

Budynki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, poczynając od ceramiki, z której wykonaliśmy ściany a kończąc na płaskim dachu wiązarowym, wykonanym z największą dokładnością i starannością. Trzyszybowe okna zapewnią odpowiednią ochronę akustyczną oraz cieplną. Budynki ocieplone są styropianem grubości 15 cm, co pozwala zaliczać je do energooszczędnych. Każdy segment budowany jest na podwójnych ścianach z dylatacją. Gwarantuje to intymną atmosferę rodzinną. W salonie przewidzieliśmy kominek jako drugie źródło ciepła. Na zewnątrz budynków znajdują się tarasy, parkingi oraz ogrodzone ogródki. Wykonany został drenaż odwodnieniowy powierzchni działki. Inwestycja składa się z kompleksu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Zapoznaj się z naszą ofertą na naszej stronie.

Teren inwestycji zlokalizowany jest blisko centrum miasta, z dogodnym połączeniem komunikacyjnym, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonej enklawy jaka stanowi Wielkopolski Park Narodowy.

Ponadto dużym atutem lokalizacji jest bliskość placówek oświaty - przedszkola, szkoły - oraz centrów handlowych , m.in. Pajo, Factory.

  • 1

   Nowa inwestycja w Poznaniu

   Rozpoczęliśmy nową inwestycje w Poznaniu budowy kompleksu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

  • 2

   Budynki w zabudowie
   szeregowej

   Inwestycja budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej realizowana jest na ulicy Wejherowskiej w Poznaniu.

  • 3

   Idealne miejsce do mieszkania

   Teren inwestycji nowych budynków jednorodzinnych zlokalizowany niedaleko lasu, równocześnie znajdują się w bliskiej odległości od centrów handlowo-usługowych.

  • 4

   Nowoczesny projekt

   Nowoczesny projekt budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej składa się z dwupoziomowych mieszkań z ogródkiem.

  • 5

   Inwestycja w Poznaniu

   Budynki przy ul. Wejherowskiej w Poznaniu to znakomite połączenie dobrej lokalizacji, znakomitego projektu i przystępnej ceny.

 • Aktualna oferta
 • Nasze realizacje
Script logo
Script logo