Lokalizacja ul. Wejherowskiej w Poznaniu

Kiedy myślisz o nowym mieszkaniu, często zastanawiasz się, co wybrać. Wygodę mieszkania w centrum czy też uroki życia pod miastem. W przypadku szeregowców przy ul. Wejherowskiej na Osiedlu Krzyżowniki-Smochowice w Poznaniu, nie musisz się zastanawiać, ponieważ łączą one jedno i drugie.

Położone niedaleko kompleksów leśnych, równocześnie znajdują się w bliskiej odległości od centrów handlowo-usługowych oraz są świetnie skomunikowane z centrum Poznania komunikacją miejską. W pobliżu bowiem, znajdują się przystanki autobusowych linii MPK o numerach 61, 56, 86 oraz nocnej linii o numerze 239 której przystankiem docelowym jest dworzec kolejowy Poznań Główny. W oczywisty sposób podnosi to atrakcyjność tej lokalizacji. 

Mieszkając na Wejherowskiej w Poznaniu, szybko załatwisz zarówno codzienne potrzeby, dzięki położonym nieopodal sklepom, centrom handlowym i usługowym, jak i wygodnie dotrzesz do dowolnego miejsca w mieście.

Osiedle Krzyżowniki-Smochowice znajduje się w zachodniej części miasta Poznania blisko drogi krajowej numer 92 (dawna DK2 na Świecko). Praktycznie w całości jest terenem o zabudowie jednorodzinnej, tworząc rozległy zielony obszar miasta .

Na terenie Osiedla znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Urząd Pocztowy, oraz Kościół Parafialny. Ponadto znajduje się również,  udostępniony od 2013 roku  do zwiedzania, prezydencki schron przeciwatomowy. Ten obiekt muzealny należący do Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości wybudowany został w latach 60. XX wieku i objęty był tajemnicą, aż do 2000 roku.

Szeroką ofertę w zakresie spędzania czasu wolnego zapewniają znajdujące się w pobliżu obiekty  rekreacyjno-sportowe, place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe, siłownie na wolnym powietrzu, a także położone  niedaleko wśród lasów, malownicze  jeziora :  Kierskie i Strzeszyńskie, ze swoją bardzo bogatą infrastrukturą wypoczynkową.

  • 1

   Nowa inwestycja w Poznaniu

   Rozpoczęliśmy nową inwestycje w Poznaniu budowy kompleksu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

  • 2

   Budynki w zabudowie
   szeregowej

   Inwestycja budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej realizowana jest na ulicy Wejherowskiej w Poznaniu.

  • 3

   Idealne miejsce do mieszkania

   Teren inwestycji nowych budynków jednorodzinnych zlokalizowany niedaleko lasu, równocześnie znajdują się w bliskiej odległości od centrów handlowo-usługowych.

  • 4

   Nowoczesny projekt

   Nowoczesny projekt budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej składa się z dwupoziomowych mieszkań z ogródkiem.

  • 5

   Inwestycja w Poznaniu

   Budynki przy ul. Wejherowskiej w Poznaniu to znakomite połączenie dobrej lokalizacji, znakomitego projektu i przystępnej ceny.

 • Aktualna oferta
 • Nasze realizacje
Script logo
Script logo